loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

Karma Türk Fm

radyo kanalı 13 defa önerildi.

Karma Türk FM radyo frekansı 99.0 olarak tanıdığımız bir müzik istasyonudur. Karma Türk FM’de yayınlanmakta olan programlar arasında bir şarkı tut, enerji, gecenin rengi, karma pazar, karmaşa, karnaval, karma Türk Cumartesi, La Dolce Vita, Müzik Keyfi, Müzik Kutusu ve Ozzy ile Fiesta adlı programlara yer verilmiştir. Türkiye genelinde pek çok insan tarafından merak edilmekte olan Karma Türk FM’de bir birinden güzel müzik yayınlarına yer verilmektedir. Karma Türk FM’de canlı müzik yayını dinlemeniz mümkün olacak ve Türkçe karma şarkılar dinleme olanağına sahip olabileceksiniz. Karma Türk FM Dinlemek isteyen bireyler tarafından tercih edilmekte olan internet sitemizde profesyonel anlamda yayın hayatını sürdürmektedir. Web player ve winamp üzerinden canlı yayın dinleme imkânına sahip olmanız Karma Türk FM ile mümkün olmaktadır. Karma Türk FM müzik yayını ve müzik yayın akışı ile ilgili olarak internet sitelerinde aktif olarak kontrol etme olanağına sahip olmanız mümkün olacaktır. Karma Türk FM ekip olarak az reklam çok müzik ilkesini ön planda tutmaya özen göstermektedir. Her zaman için her yerde keyifli bir şekilde müzik dinleme olanaklarına sahip olabileceğiniz Karma Türk FM’de kaliteden ve müzikten asla ödün verilmemekte ve enerjik, dinamik, genç radyo ekipleri ile beraber profesyonel anlamda sonuçlar elde etmek mümkün olacaktır.

En son parçaları rahat bir şekilde dinleme olanağına sahip olabilir ve rahat bir şekilde mesaj panosu üzerinden adınız soyadınız, e-mail adresiniz ve program adı ile beraber mesajınızı bırakabilirsiniz. Türkiye genelinde en çok tercih edilmekte olan Karma Türk FM sayesinde rahat bir şekilde yaşamınızı sürdürmeniz mümkün olacaktır. Karma Türk FM dinlemek isterseniz hemen internet sitemiz içeriğinde yer alan sayfa üzerinde canlı yayın dinleme fırsatına sahip olursunuz.

Karma Türk FM, İstanbul merkezli 99.0 yerel frekansından yayın yapan bir radyo istasyonudur. Nar Group bünyesinde yer almaktadır.

Karma Türk, ağırlıklı olarak Türk pop müziğine yer vermekle birlikte, yayın akışında slow şarkıları da çalmaktadır. Canlı yayınlarında, telefon bağlantısıyla yayına bağlanan dinleyicileriyle muhabbet eden ve gelen istek parçaları anında yayınlayan profesyonel ekibiyle birlikte, radyo severlerin her daim sevdiği ve dinlediği bir radyo kanalı olmuştur.

Karma Türk FM, yerel yayınla birlikte, internet üzerinden ister bilgisayardan, ister cep telefonundan dinlenebilmektedir. Her gün 07:00 –  00:00 arası kesintisiz süren programlardan sonra, 00:00 – 07:00 arası Müzik Kutusu ile kesintisiz pop müzik keyfi dinleyicileriyle buluşmaktadır.

Türkçe müzik yapan radyo kanalları arasında yer alan Karma Türk’ü 99.0 frekansından dinleyebilirsiniz. Genellikle Türkçe pop müziğe yer veren Karma Türk’te farklı türlerden müzikler de yer almaktadır. Karma Türk’te hafta içi her gün yayın akışı şu şekildedir; 07:00-10:00 "Sabah Sabah-Polat Labar", 10:00-14:00 "Müzik Keyfi - Kübra Kaçmaz", 14:00-17:00 "Fiesta - Ozzy" , 17:00-20:00 "Akşam Akşam - İlker Gümüşoluk", 20:00-22:00 "Karma TURK En İyiler", 22:00-00:00 "Gecenin Rengi - Kübra Kaçmaz", 00:00-07:00 "Müzik Kutusu". Hafta sonu yayın akışı ise; 07:00-08:00 "Çalar Saat", 08:00-11:00 "Karma TURK En İyiler - Hande Fındık", 11:00-15:00 "Siesta - Ozzy", 15:00-16:00 "Top 10 -Ozzy", 16:00-20:00 "Karma Pazar", 20:00-24:00 "Akşam Akşam - İlker Gümüşoluk", 00:00-07:00 "Muzik Kutusu" şeklindedir.
28 Kas 2014
( 13 )
( 3 )
 • Yorumlar
 • Yorum Yap
Yapılan Yorumlar (7)
 1. Melisa Tekil 5 Şubat 2015

  Ay ne güzel şarkılar çalıyor Karma Türk Fm işi biliyor valla. Evde, işte arabada sizi bıkmadan dinleyebiliyorum. Çal dj susmak yok


 2. admin 4 Haziran 2015

  Karma türk dinlerken gerçekten kendimi mutlu hissediyorum. Harika bir radyo her kafadan müzik var.


 3. Tülin Ç. 12 Haziran 2015

  Karma müzik yayınları yapıyor olmasından dolayı her zaman için hit müzik dinleyebiliyor olduğumuzu reyting derdi olmayan sabit bir dinleyici kitlesine sahip olan Karma Türk FM ile beraber keyifli bir şekilde vakit geçirme imkanına sahibiz. Bu noktada size de bu yayını dinlemenizi öneriyorum.


 4. Yiğit Kardan 12 Haziran 2015

  Evde, arabada, yolda, iş yerinde her yerde rahat bir şekilde müzik dinleme imkanına sahip olduğum Karma Türk FM ile beraber keyifli bir şekilde müzik dinleme fırsatını değerlendiriyorum. Karma Türk FM ile beraber kaliteden asla ödün vermeyen ve enerjik müzik istasyonu ile beraber bana da enerji veren bir yayın dinleme fırsatına sahibim.


 5. Seyhan Türk 12 Haziran 2015

  Ben genelde gün boyu dışarıdayım ve yollarda rahat bir şekilde müzik dinlemek istiyorum. Benim tercihim her zaman için kaliteli bir şekilde çizgisini bozmadan yayın yapmakta olan Karma Türk FM oluyor. Bunun en temel etkenlerinden bir tanesi bu frekansın düzenli bir şekilde müzik yayını yürütüyor olmasıdır.


 6. Kübra Balaban 12 Haziran 2015

  Benim bir pastanem var ve gelen müşterileri güzel bir şekilde ağırlamak isterim. Bu alanda benim birinci tercihlerim arasında Karma Türk FM geliyor. Hem kaliteli bir şekilde müzik yayını yapıyor olmasından dolayı hem de az reklam çok müzik ve kaliteli müzik yayını yapıyor olmasından dolayı beklentilerimin üzerinde bir radyo kanalıdır.


 7. Tuğrul Çim 12 Haziran 2015

  Tüm dostlara selamlar biz Bursa Koza Han’da bir cafe işletmecisiyiz. Bizi tercih eden müşterilerimize genellikle dinamik ve az reklamlı müzik kanalları sunuyoruz. Bunun için de Karma Türk FM bizim için ideal bir adres. Her gün sayenizde binlerce müşterimize sizi dinletiyor ve her gün binler müşterimizi mutlu bir şekilde ağırlıyoruz.