loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

Hit Şarkılar

koray avcı hoşgeldin sözleri şiiri ve akor

Koray Avcı Hoşgeldin Sözleri Bugün dağların dumanı aralandı, hoş geldin Ah ışıklar içinde kaldım, yandım efendim Sen bana yangın ol efendim, ben sana rüzgar Tutuşsun gün, yansın geceler, zamanımız dar Sen bana geç geldin, ben sana erken Tutuşsun gün, yansın geceler, vaktimiz varken Bugün günlerden güzellik, sefa geldin, hoş geldin Ah bu yağmur yalnızlığımmış, dindim efendim Sen bana yangın ..

Mustafa Sandal - Kadere Bak veya Kandırıyor Dinle

2000 li yılların başında Mustafa Sandal`a Mezera kadar değil pazara kadar şarkısını vererek ünlenmesini sağlayan Yalçın POLAT (Kandırıyor Şarkısının Söz Yazarı) bu seferde Kandırıyor Beni şarkısını Mustafa Sandala verdi. Mustafa Sandal bu seneye bomba gibi gireceği kesinleşti. 4 farklı vesiyonda single çıkartan Mustafa Sandal Akustik kategorisindeki bu şarkıya klip çekti. Mustafa ..

Gülşen Bangır Bangır

1976 Yılında doğan Gülşen günümüzde genellikle hit şarkıları çıkartmakta ve seslendirmektedir. Genel olarak slow yerine pop şarkı söylemeyi seçen gülşen bangır bangır adını verdiği şarkıda 2015 yılında adından çok söz ettireceğe benziyor. Gülşenin İstanbul Teknik Üniversitesinde eğitim aldığınıda belirtmek isterim. Gülşen tarafından seslendirilen bazı şarkılar ise alt taraftaki gibidir. Yatcaz Kalkcaz ..

Rober Hatemo Pabucumun Dünyası

Rober Hatemo Pabucumun Dünyası single`ı ile sevenlerini yine yalnız bırakmadı. Çok eğlenceli olan bu şarkı gerçekten övgüyü hak ediyor. 2014 SONY MUSIC ENTERTAINMENT TURKEY desteği ile yine harikalar çıkarttığı dile getirmeliyim. Uzun süredir ne albüm nede single çıkartmayan Hatemo geçenlerde katıldığı bir televizyon programında, kötü günler geçirdiğini bir çok şeyden uzaklaştığını, daha ..

İrem Derici Nabza Göre Şerbet

İrem Derici Nabza Göre Şerbet Şarkısını Dinlemek için hemen alt tarafta bulunan youtube play linkine basabilirsiniz. İrem derici 4 yaşında org çalabilen ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesinden Mezun olmuş, harika sesiyle ilk şarkısını kasım 2012 de çıkartmıştır. Nabza Göre Şerbet Şarkısını ise 2014 yılının son çeyreğinde dinleyicileri ile buluşturmuştur. Şarkıyı dinlemek ..

Hadise Nerdesin Aşkım

Hadise Nerdesin Aşkım şarkısını dinlemek için alt tarafta bulunan YouTube sitesi üzerinden dinlemeniz mümkündür. Hadise Nerdesin Aşkım Şarkı Sözleri Bu gece geliyosun mazeretin yok Marşla yürüyorsun bahanen çok Bana yine baldan tatlı geliyosun Aşkı veriyorsun of O güzel gözlerini, doktora götürüyosun, Yakınını göremiyosun, niye beni kesemiyosun? Ay aman zillerimi çalıp nereye kaçıyosun? Körebe mi oynuyosun, dolaba mı saklıyosun? Nerdesin aşkım? ..

Hadise Prenses

Hadise bu senede harika bir parça ile bizlerle buluştu. NetD Müzik firmasının Sponsorluğunda Hadise Bu yılada Prenses Şarkısıyla Damgayı Vurdu. Özellikle evlenme arifesinde genç kızların dudaklarında, Prensesler Gibiydim Ben Baba Evinde cümlesini duymaya başladık. Bir çok düğün, kına ve organizasyona eşlik eden Prenses Şarkısı bence 2014 yılının En hit parçası olmaya ..

Murat Dalkılıç Bu Nasıl Aşk

Ülkemiz her geçen gün müzik sektöründe oldukça ileriye gitmekte ve müzik kalitesini bir adım daha öteye taşımaktadır. Şüphesizki bu başarının sırrı alanında en iyi genç sanatçılarımızdır. 2014'ün hit şarkıları arasında yerini bulan ve çıktığı günden beri popülerliği kaybetmeyip her gün biraz daha zirveye oturan şarkılardan biri olan Bu Nasıl Aşk ..

Kamelia Akcent feat Lidia Buble & DDY Nunes

2014'ün en iyi çıkış yaklayan şarkılarından biri olan Kamelia Akcent feat Lidia Buble çıktığı günden beri bir çok müzik severin hayranlıkla dinlediği bir şarkı türü olmuştur. Genç ve yetenekli şarkıcıların bir araya gelerek oluşturduğu bu güzel ve anlamlı şarkı daha uzun bir süre daha kulaklardan düşmeyecek gibi görünmektedir. Biliyorsunuz ki her yıl ..