loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

Radyo Spor

radyo kanalı 0 defa önerildi.

Radyo Spor, Saran Holding bünyesinde bulunan bir spor radyosudur. Sahibi Sadettin Saran’dır.

Radyo Spor, futbol ağırlıklı olarak yayın yapmasının yanısıra, gün içerisinden önemli spor haberi başlıklarını, at yarışıyla ilgili son durumları, futbol, basketbol ve diğer spor dallarındaki çeşitli gelişmeleri dinleyicisiyle paylaşmaktadır.

Şu an için sadece Türkiye’nin batı kesiminde yayın yapsa da, Radyo Spor ulusal çapta bir radyo olabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Yerel frekansla birlikte, 2005 yılından itibaren internet sitesi üzerinden de yayın hayatına başlamıştır.

Her gün güncellenen içeriğiyle, bütün spor dallarındaki gelişmelerden haberdar olmak isteyenler için Radyo Spor doğru adres..

Spor tutkunlarının heyecanla takip ettiği Radyo spor Türkiye’de spor hakkında yayın yapan tek radyo istasyonudur. 7 24 kesintisiz olarak sporla ilgili yayınlar yapan Radyo Spor Saadettin Saran tarafından kurulmuştur. En çok futbol sporuna ağırlık veren Radyo Spor’da at yarışlarıyla ilgili de yayınlar yapılmaktadır. Radyo Spor 2005 yılı itibariyle online yayın yapmaya başlamıştır. Radyo Spor’u Türkiye’nin batı illerinde radyo frekansı üzerinden dinleyebileceğiniz gibi sitemiz üzerinden Türkiye’nin her yerinden online olarak da dinleyebilirsiniz.
30 Kas 2014
( 0 )
( 0 )
  • Yorumlar
  • Yorum Yap