loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

NTV Spor Radyo

radyo kanalı 0 defa önerildi.

NTV Spor Radyo, gün boyunca neredeyse bütün dünya sporlarına yönelik yayınlar yapan bir radyo istasyonudur.

Önceden Doğuş Holding çatısı altında yayın yapan NTV Spor Radyo, 3 Mart 2014 tarihinden itibaren Yavuz Semerci’ye satıldı ve adı Radyo 24 olarak değiştirildi. NTV Spor Radyo, şu an dokuz ilden yerel yayın yapmaktadır. Türksat 3A uydusundan, 11053 H 30000 frekansı ve 5/6 sembol oranıyla dinlenebilmektedir. Ayrıca D-Smart 534. Kanal’da da yayını bulunmaktadır.

NTV Spor Radyo’da yaklaşık yirmi farklı program bulunmaktadır. Spor gazeteleri sunumundan, bahis tahminlerine, NBA’den at yarışına kadar birçok çeşitli konuda yayını dinleyicileriyle buluşturmaktadır.

Doğuş Holding bünyesinde yer alan radyo istasyonu NTV Spor radyo, radyo keyfinden vazgeçemeyen spor severlerin 1 numaralı radyosudur. 2009’dan bu yana yayın yapan istasyon Bilboard Radyo’nun frekansını devir alarak yayın hayatına başlamıştır. Sporun Sesi sloganı ile ön plana çıkan bu spor kanalı uydu üzerinden de takip edilmektedir. İnternet üzerinden www.ntvsporradyo.com sitesi ile yayın sağlayan istasyon, sadece futbol alanına özel değil, spor içerikli her türlü alanda yayın yapmaktadır. 87.7 frekansı ile yayın sunan bu istasyonun spor dalındaki tecrübeleri ve uzmanlığı saygınlığını arttırmış, özgün yayınlarına güven sağlamıştır. Turksat dışında Sipru platformundan da yayın sağlayan NTV Spor Radyo iphone mobil cihazlar üzerinden de takip edilmektedir.
30 Kas 2014
( 0 )
( 1 )
  • Yorumlar
  • Yorum Yap