loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

Lig Radyo

radyo kanalı 3 defa önerildi.

Lig Radyo, “Türk Medya” adlı medya grubuna bağlı olan, İstanbul merkezli olan bir spor haber radyosudur. Türksat 2A uydusundan dinlenebilmektedir. Marmara bölgesinde yerel frekans üzerinden yayın yapmaktadır. Lig Radyo, daha önce Radyo Kozmos ve Radyo Madio adıyla yayın hayatını devam ettirirken, Sancak Grubu’na satılmasıyla birlikte adı Lig Radyo olmuştur.

Lig Radyo’da yaklaşık olarak yirmi beş ayrı spor programı sunulmaktadır. Sunuculardan bazıları, Mehmet Demirkol, Uğur Meleke, Barış Düsmez gibi tanınmış isimlerdir.

Lig TV’deki bazı programların bitiminde, Lig Radyo’ya bu programlardan gelen bilgiler ve özetler aktarılmaktadır. Siz de “Sporsuz asla !” diyen kişilerdenseniz, Lig Radyo bağımlılık yapacaktır.

2006 yılında kurulmuş olan Lig Radyo, Alem FM, Güneş Gazetesi, Akşam Gazetesi, SkyTürk TV, Alem Dergisi, Autocar dergisi, Stuff Dergisi, Platin dergisi ve 4 4 2 Dergisini bünyesinde barındıran Türk Medya grubunun bir ferdidir. Marmara bölgesi içerisinde 10 farklı noktadan yayın sağlayan bu istasyon 2007, 2008 ve 2009 sezonlarının Turkcell Süper Lig maçlarını canlı olarak verme yetkisini gösterdiğinden dolayı Türkiye’de ilklere imza atmıştır. Dinamik yayın akışında zorlamayan, hızlı ve dürüst ekibi ile tarafsız haber bakışını sağlayan radyo spor severlerin vazgeçilmez istasyonu haline gelmiştir. Futbol tutkunlarının özellikle sezon maç dönemlerinde yoğun takip ettikleri Lig Radyo tüm Türkiye’ye karasal yayın yapmaktadır.
30 Kas 2014
( 3 )
( 1 )
  • Yorumlar
  • Yorum Yap