loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

Habertürk Radyo

radyo kanalı 3 defa önerildi.

Yayın hayatına 2001 tarihinde başlayan, merkez ili İstanbul olan Habertürk Radyo’nun İstanbul ve Yalova frekansı 90.4’dür. 24 saat kesintisiz yayın yapan istasyon Turksat 2A uydusu ile de dinlenebilmektedir. Habertürk internet sitesi ve TV kanalı ile aynı grup içerisinde yer alır.

Ağırlıklı olarak Türkiye’de gelişen olayları, güncel haber bültenlerini temel alan yayınları ile öne çıkan radyo kanalı Türkiye’deki bağımsız gazeteciler tarafından kurulmuş, cesur haber anlayışıyla dikkat çeken canlı yayın akışıdır. Türkiye’nin özgür haber anlayışına sahip Habertürk’ü internet adresine tıklayarak da online ve canlı olarak dinleyebilirsiniz.

Genel içeriği haberlerden oluşan istasyonun kardeş istasyonu ekonomi haberleri konusunda popüler olan Bloomberg HT radyo istasyonudur.

Haftanın 7 günü ve 24 saat kesintisiz canlı yayın ile haber sunan istasyon haberleri kaçırmak istemeyen radyo severlerin gözdesidir. Haberden spora, siyaset ve dış dünya gündemine kadar pek çok içeriği sunan istasyonun ana sloganı ise –Gücü Özgürlüğünde – kelimelerinden oluşur, bu da kurulduğu günden bu yana özverili haber özgürlüğü anlayışını vurgular.

Habertürk Radyo, Türkiye'deki güncel olayları, haber bültenlerini ve ekonomik gelişmeleri yayınlamasıyla tanınan, yerel haber ağırlıklı bir radyo kanalıdır. Her gün kesintisiz olarak canlı yayın sunan Habertürk Radyo'da, siyaset, spor, finans dünyası gibi konuların öne çıkan başlıkları anlatılmaktadır. Habertürk Radyo, İstanbul merkezli olarak yerel yayın yapmasının yanısıra, internet sitesi üzerinden de dinlenilebilmektedir. Siz de yurt içerisindeki güncel haberlerden kopmak istemiyorsanız, Habertürk Radyo favori radyolarınız arasında olacaktır.
28 Kas 2014
( 3 )
( 1 )
  • Yorumlar
  • Yorum Yap