loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

Bloomberg HT Radyo

radyo kanalı 0 defa önerildi.

Bloomberg HT yayın hayatına 2010 yılında başlamıştır. Bloomberg HT, Bloomberg TV gibi ekonomi dünyasından birçok bilgi ve haberi takipçileriyle paylaşılmaktadır. Bloomberg HT ile iş dünyası, ekonomik gelişmeler ve ekonomi gündemini takip etmeniz mümkün. Bloomberg HT’nin yönetici kadrosuna baktığımızda kanalın haber müdürlüğünü Ali Çağatay, ekonomi direktörlüğünü Kerem Alkın, Operasyon müdürlüğünü Cem coşkun ve program müdürlüğünü ise Gamze Cücenoğlu yapmaktadır.

Bloomberg HT yeni girişimcilerden, ekonomi dünyasının duayenlerine kadar geniş bir yelpazede dinleyici kitlesine hitap ediyor. Bloomberg HT programlarına baktığımızda Kobi Destek’ten Yönetim Katı’na kadar birbirinden farklı ve ilgi çekici yayınlar görüyoruz. Ayrıca Türkiye’de piyasalar kapansa da Bloomberg HT dünya piyasalarına bağlanarak yayınını devam ettirmektedir. Dolayısı ile Dünya piyasaları hakkında en sıcak bilgilere ulaşmak mümkündür.

Bloomberg HT’yi kablolu yanından takip edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz online olarak sitemizden dinleyebileceğiniz gibi uydu üzerinden de dinleme yapabilirsiniz. Türkiye genelinde yayın yapan kanal haftanın 7 günü 24 saat dinleyicilerine ulaşmaktadır.

Bloomberg HT ekonomi haberlerinin yanında sanatsal haberlere ve spor haberlerine de yer vermektedir.

Bloomberg HT kendi steam yayınını durdurduğundan dolayı malesef dinlenemiyor. Dinlenememesinin sitemiz ile hiç bir ilgisi yoktur. Ekonomi gündemi ve iş dünyası ile ilgili günübirlik bilgiler veren bir radyo kanalıdır.
28 Kas 2014
( 0 )
( 0 )
  • Yorumlar
  • Yorum Yap