loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

Genel

O Hayat Benim – Göklerde Kartal Gibiydim

O Hayat Benim – Göklerde Kartal Gibiydim Şarkısı O Hayat Benim isimli dizide çalan bu şarkıyı müzikseverlerle buluşturan isim Volkan Konak'dır. Bir şiirden bestelenen bu şarkı Mimoza albümünde yer almaktadır. Volkan Konak'dan önce Edip Akbayram'ın da seslendirdiği bu şarkının söz yazarı Sabahattin Ali'dir. O Hayat Benim – Göklerde Kartal Gibiydim Şarkı Sözleri Göklerde ..

Zara – Kaç Kadeh Kırıldı

Zara – Kaç Kadeh Kırıldı Şarkısı Asıl adı Neşe Yılmaz olan Zara, 15 Ocak 1976 İstanbul doğumlu, Kürt kökenli Türk halk müziği sanatçısıdır. Zara isminden önce Neşecik takma adını kullanıyordu. Bu isimle Eyvahlar Olsun, Garibim, Acımasız Dünya gibi albümler yaptıktan sonra 1998 yılında Zara ismini kullanmaya başladı. Zara ismiyle 1998 yılında Avuntu ..

Zeynep Bastık – Fırça

Zeynep Bastık – Fırça Şarkısı 1991 yılında İstanbulda doğan Zeynep Bastık ilkokul ve liseyi İzmir'de bitirmiştir. Daha sonra Murat Dalkılıç ile çalışmaya başlayan Zeynep Bastık Murat Dalkılıç'a vokalistlik yapmaktadır. Bir Güzellik Yap isimli albümdeki "Lüzumsuz Savaş" isimli parça ile bir düet ortaya koymuş ve adından söz ettirmeye başlamıştır. Zeynep Bastık – Fırça ..

Beş Kardeş Dizi Müziği – Hangimiz Sevmedik

Beş Kardeş Dizi Müziği – Hangimiz Sevmedik Şarkısı Müslüm Gürses'in sesiyle alıştığımız Hangimiz Sevmedik şarkısı, Beş Kardeş isimli dizide yeniden çalınarak müzikseverleri sevindirdi. Yeniden listelere giren, dinlenmeye başlayan bu şarkının sözleri Ali Tekintüre'ye aittir. Ali Tekintüre'nin yazmış olduğu şiiri besteleyip, bize bu lezzetli şarkıyı yaratan isim ise Tarık Ağansoy. Şarkının sözleri yazımızın ..

Ziynet Sali – Sevdim Seni Bir Kere

Ziynet Sali – Sevdim Seni Bir Kere Şarkısı Bir çok sanatçı tarafından seslendirilen bu güzel şarkıyı bir de Ziynet Sali'den dinlemenizi öneriyoruz. Söz ve müziğinin usta sanatçı, müziğe sayısız hizmeti olan Özdemir Erdoğan'a ait olan bu güzel şarkıyı dinlemek ve sözlerine göz atmak için yazımızın devamına bakmanız yeterli. Ziynet Sali – Sevdim ..

Ziynet Sali – Beş Çayı

Ziynet Sali – Beş Çayı Şarkısı Ziynet Sali'nin 2008 de müzikseverlerle buluşturduğu Herkes Evine isimli albümde yer alan şarkıdır. Videoklibi de çekilen bu güzel şarkının sözleri ve müziği Sezen Aksu'ya ait. Ziynet Sali – Beş Çayı Şarkı Sözleri tuhaf, çok tuhaf En yakınken en uzak. Senin bir sevgilin var, Muhtemel benim de olacak. gizli bölmelere Saklamış gibiyiz Bütün yaşananlar Biter ..

Zara – Yasak Resim

Zara – Yasak Resim Şarkısı Ünlü sanatçı Zara'nın Derin Aşk isimli albümünde kendisine yer bulan şarkıdır. Şarkının söz ve müziği usta sanatçı Orhan Gencebay'a aittir. Şarkı sözlerine göz atmak için yazımızın devamına bakmanız yeterli. Zara – Yasak Resim Şarkı Sözleri sen yasaklar içindeki bir resim Ben ise senin için bir yabancıyım Tutsam tutacak kadar yakınımdasın Seslensem ..

Aydilge – Aşka Gel

Aydilge – Aşka Gel Şarkısı Oldukça beğenilen, büyük bir dinleyici kitlesine ulaşan Aydilge'nin en çok dinlenen şarkılarından biridir. Bu şarkının sözleri Aydilge'ye, müziği Aydilge & Alen Konakoğlu & Volkan Sarubaş üçlüsüne, düzenlemesi ise Alen Konakoğlu'na ait. Şarkının sözleri yazımızda... Aydilge – Aşka Gel Şarkı Sözleri kalbimi çaldın bir anda Kaçmamı beklemedin sen Belki de zile ..

Zerrin Özer – Sevda Zindanları

Zerrin Özer – Sevda Zindanları Şarkısı Zerrin Özer (d. 4 Kasım 1957, Ankara)[1], Türk pop şarkıcısı. 1976'da müzik hayatına ilk albümü Yalvarırım ile adım atan Zerrin Özer günümüzde hala eskimediğini çıkardığı bu single ile bir kez daha ispatlamıştır. Toplamda 20 albüme sahip olan şarkıcının Sevda Zindanları isimli bu şarkısının sözleri ve müziği ..

Ziynet Sali – Sen Mutlu Ol

Ziynet Sali – Sen Mutlu Ol Şarkısı Ozan Doğulu'nun 130 BPM isimli albümünde yer alan bir şarkıdır. Ziynet Sali seslendirmesiyle Ozan Doğulu'nun bu albümünde yer alan tek şarkıdır. Şarkı sözleri yazının devamında bulunuyor. Ziynet Sali – Sen Mutlu Ol Şarkı Sözleri nasıl bir kalp bıraktın Bilir misin ardında Bilir misin kırılan Kalpler düzelmez asla dönüp de, hiç ..