loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

Gönül FM

radyo kanalı 4 defa önerildi.

Gönül FM Türkiye’nin en çok dinlenmekte olan internet radyoları arasında yer almakta olup internet sayfası üzerinden, web player üzerinden, winamp, medya player ve real player üzerinden rahat bir şekilde dinleme olanağına sahip olacağınız bir yapıya sahip olması ile bilinmektedir. Canlı yayın dinleme olanağına sahip olmanız ve istek yapmanız Gönül FM için mümkündür. Gönül FM dinleyicilerinin en çok tercih ettiği müzik yayınları arasında şarkı istek hattı ve aktif müzik yayınları yer almaktadır. Gönül FM Canlı Müzik Dinlemek isteyenler için ideal bir kaynaktır ve rahat bir şekilde internet sitemiz üzerinden dinleme olanaklarına sahip olabilirsiniz. İnternet sitemizi cep telefonunuzun Android ya da ios işletim sistemleri üzerinden rahat bir şekilde dinleme olanağına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda da tablet bilgisayar ya da masaüstü bilgisayarlar yardımı ile Gönül FM dinleme olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Gönül FM’de genç, dinamik, profesyonel DJ kadrosuna yer verilmiştir. Gönül FM dinleyicileri rahat bir şekilde radyo kanalına mesajlar yazabiliyor ve anlık olarak mesajlar internet sitesi içeriğindeki insanlara sunuluyor. Gönül FM dinleyicileri rahat bir şekilde sunucunun durumunu görebiliyor ve kolayca canlı yayın dinleme seçeneklerinden yararlanabiliyorsunuz. Dilerseniz Gönül FM yayınını sitenize ekleyebilir ve pek çok insanın rahat bir şekilde müzik dinleme imkanına sahip olabilirsiniz.

Gönül FM dinleyici kitlesi arasında yer alan insanlar profesyonel anlamda çalışmalarını sürdürmekte ve beklentilerin üzerinde bir sonuç elde edilmesini sağlamaktadır. Dilerseniz internet sitemiz içeriğinde yer alan Gönül FM dinleme sayfasının altındaki yorum bölümünü doldurabilir ve anlık olarak yorumların internet sayfamızda yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. İnternet yayınlarını rahat bir şekilde takip edebilir ve sosyal medya araçlarında paylaşarak kanalımızın çok daha geniş kitlelere erişmesini sağlayabilirsiniz.

Gönül FM, 2011 yılından bu yana, dini ve tasavvuf içerikli yayınlara yoğunlaşmış, Kahramanmaraş merkezli bir radyo kanalıdır. Gönül FM, ilahilerin yanısıra, dini sohbetler üzerine muvaffak olmuş birbirinden değerli insanların söyleşilerini de yayınlamaktadır.

Gönül Fm, islami bir radyo kanalıdır.
23 Eki 2014
( 4 )
( 0 )
 • Yorumlar
 • Yorum Yap
Yapılan Yorumlar (5)
 1. Fuat Kardan 12 Haziran 2015

  Onlar kendini sohbetin ve müziğin doyumsuz tadı olarak tanımlıyor ben de buna aynen katılıyorum. Keyifli bir şekilde müzik dinlemek istediğimde evde ve ofiste genellikle Gönül FM yayınlarını internet siteniz içeriğinde yer alan dijital yayınlar üzerinden tercih ediyorum. Gönül FM huzur, mutluluk ve keyif verici bir müzik kanalıdır.


 2. Yeliz Şener 12 Haziran 2015

  Ben ev hanımıyım sabah kalktığımda cep telefonumdaki Android uygulama üzerinden Gönül FM yayınlarını bir açıyorum akşam olup da ev halkı bir araya gelene kadar rahat bir şekilde Gönül FM dinleme fırsatına sahip oluyorum. Ev temizliği, yemek derken zaten bir bakmışım ki akşam vakti gelmiş bile…


 3. Rıza Adnan 12 Haziran 2015

  Sürekli olarak şehir dışına çıkmam gerekiyor bu süreçte de dinamik bir şekilde çalışmalarımı sürdürebilmem için bana mutluluk ve bir o kadar da enerji verdiğini düşündüğüm Gönül FM keyifli müzik dinlemek isteyenlere önerebileceğim bir radyo istasyonudur. Gönül FM dinlemek isterseniz bu siteden dijital yayınları sizlerde rahat bir şekilde takip edebilirsiniz.


 4. Ali Kemal 12 Haziran 2015

  Herkese selamlar ben Bursa Uludağ Üniversitesi’nin Görükle kampüsünde yer alan iktisadi bilimler fakültesinde eğitim görüyorum. Son zamanlarda o kadar yoğun ders programlarımız, sınavlarımız ve bir o kadar da aciliyeti olan bitmesi gereken tezler var ki bu sorunlardan kurtulmak için epey kafa yoruyoruz. Bu süreçteki en önemli yardımcılarımdan biri Gönül FM… İyi ki varsınız, teşekkür ederim.


 5. Nuriye Ceyhan 12 Haziran 2015

  Gönül FM dinlemekten hoşlanıyor ve keyif verici bir şekilde vakit geçiriyorum. Bu süreçte Gönül FM bana epey huzur verici bir halde güncel müzik yayınlarını dinleme fırsatına sahip oluyorum. Bugün eminim ki benim gibi birçok insan Gönül fm yayınlarını dinliyor ve keyif alıyor.