loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.

Blog

Şarkı sözü yazmak için herhangi bir şekilde farklı bir davranış içine bürünmenize gerek yoktur. Yaşamınızı ele alan bir takım sözleri yazmaya başlayarak çalışmalara başlayabilirsiniz. Yazılan her şarkı sözünün güzel olması elbette ki beklenemez lakin yazılan her şarkı sözü için uyumlu ritimlerin bir araya getirilerek müzikle bütünleştirilmesini sağlamak mümkün olacaktır. Şarkı ..

Şarkı sözleri, ilgili eserleri tanımlamakta olan söz öbeklerinin bir araya getirilmesi ile beraber kültürel esintilerin etkilerini göstermekte olan ve çözümsel bir yapıya sahip olması ile görülen anlatıma sahip olması istenen değerlerdir. Bu değerlerin özel olarak telif hakları ile korunuyor olduğu ve ilgili haklar doğrudan eser sahipleri ile bağlantılı bir yapıya ..

Şarkı yazarları genel olarak ruh hallerini şarkı sözlerine yansıtmayı iyi bir şekilde başaran insan kitlesi olarak görülmektedir. Türkiye genelinde pek çok insan tarafından merak edilmekte olan bu insanların hayatları ile ilgili olarak bilgi sahibi olmak genel olarak rutin bir hayata sahip olanlar ve müzikle ilgilenen insanlar tarafından dikkat çekmektedir. Bu ..

Mizahi bir yapıya sahip olması, yeniliklerden en kısa yoldan anlık olarak haberdar olmamızı sağlıyor olması, önemli etkinliklerden hızlı bir şekilde haberdar olabiliyor olmamız, görme engelliler için radyo tiyatrosu çalışmalarının gerçekleştiriliyor olması radyonun hayatımızdaki önemini ön plana çıkarıyor olmasındaki en önemli etkenler arasında yer alır. Bu alanda faaliyet göstermekte olan radyolar ..

Radyonun icadı Guglielmo Marconi tarafından gerçekleştirilmiş olan radyo dalgalarının kullanımı ile beraber havadan iletilebilme olasılığı düşünülerek gerçekleştirilmiştir. İtalyan Guglielmo Marconi telsiz kullanımını resmen başlatmış olması ile bilinmekte ve kısa bir süre içinde çok önemli ticari bir başarıya imza atmış olması ile bilinmektedir. Radyonun icadı sonrasında hızlı bir şekilde gelişmekte olan ..

Radyo Hakkında Bilmedikleriniz

Radyo hakkında teknolojik gelişmeler; Radyo dinlemek günümüzde pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan hobiler arasında yer almaktadır. Mp3 kavramı insanların istediği müzikleri istediği anda dinlemesini sağlarken radyoların bu alanda çok farklı bir yeri vardır ve gelişim sürecinde de bir takım değerleri beraberinde getirmiş olmasıyla ve insanların etkin olarak radyo programına ..

Radyo Dinlemek isteyenlere internetten cd kalitesinde müzik keyfi

İnternet üzerinden online radyo dinlemek isteyen insanlar için kalite ve güvenirliği daima üst düzeyde tutan web sitemiz içeriğinde rahat bir şekilde aradığınız radyo kanallarını bulabilirsiniz ve canlı yayınları anlık olarak dinleme imkanına sahip olabilirsiniz. Sizlere sunuyor olduğumuz web radyosu ile beraber cd kalitesinde müzik yayını dinleme olanaklarından yararlanmanız temel hedef olarak ..

Radyo dinlemek için internet radyolarını tercih ediyoruz

Radyo dinlemek artık klasik radyolarda olduğu gibi değil, evden, cepten, bilgisayardan çok rahat bir şekilde gerçekleştirdiğimiz hobimizdir. Bunun için radyo kanallarını nerede olursanız olun anlık olarak canlı radyo dinleme imkanına sahip olabilirsiniz. İnternet üzerinden radyo dinlemenin, klasik radyoda frekans arayarak dinlemeye göre çok daha farklı kazanımları vardır. Bu konuda internet ..

Android Radyo Uygulaması

Android radyo uygulamasına gerek duymadan sitemiz üzerinden online olarak canlı radyo dinleyebilirsiniz. Bir çok ziyaretçimizin en büyük isteklerinden biri olan android için radyo programıydı. Bizlerde ziyaretçilerimizi düşünerek böyle bir geliştirme yaptık. Ios yada Android için radyo uygulaması indirmeden sitemizi normal cep telefonunuz üzerinden tarayıcınızı açarak dinleyebilirsiniz. Onlineradyodinle.tv ekibi olarak ..

Metrobüste Radyo Dinlemek

Bir çok kişi seyahatlerinde radyosundan bir fm tutturur yüksek sesle ve yolculuğu bitene kadar muazzam bir keyif ile yolculuğunu tamamlar. Bendede durum çok farklı değil. En çok dinlediğim radyo ise baba fm ve arabesk radyo dur. Yabancı müzik dilemek istediğimde ise pal station dinliyorum.Her ne kadar aykırı bir müzik türü ..

12