loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

Radyo İlaç

radyo kanalı 32 defa önerildi.

Radyo ilaç günümüzde aktif olarak yayın hayatını sürdürmekte olan canlı dinleme seçenekleri arasında web player, winamp, medya player vardır. Aynı zamanda da Radyo ilaç yayınlarını internet sitemiz içeriğinde rahat bir şekilde dinleme olanağına sahip olmanız mümkün olacaktır. Radyo ilaç bünyesinde Baki Karaca, Baş Belası Faruk, Emre Yaşar, Eren Baştuhan, Esra Yavuzer, Gönül Dostu Mehmet, Rüzgar Yayında, Sinan Suruç gibi programcılara yer verilmiştir. Radyo ilaç’da “İlaç gibi radyo” sloganı kullanılmakta olup günümüzde milyonlarca insan tarafından tercih edilmiş olan aktif bir şekilde canlı yayın dinleme olanağına sahip olduğumuz radyo yayınları arasında yer almaktadır.

Baki Karaca saat 10:00 ile 12:00 saatleri arasında yayın yapmaktadır. Bu sürecin akabinde de saat 13:00 ile 17:00 arasında Mehmet Can, Mehmet’in Günlüğü adlı programı gerçekleştirmektedir. Sonrasında ise M. Faruk Akgeyik, Baş belası Faruk adlı programı gerçekleştirdiği 17:00 ve 19:00 saatleri arasında dinleyicisiyle buluşuyor. 19:00 ile 21:00 saatleri arasında Metin Tokaş, Rüzgar yayında programını gerçekleştirirken Sonraki 3 saat boyunca Eren Baştuhan Fenomen adlı programla beraber dinleyicisiyle buluşuyor.

Türkiye genelinde pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan Radyo ilaç, insanlara yaşam boyu rahat bir şekilde radyo yayınları sunuyor. Keyifli bir radyo dinlemek isterseniz, gün içinde olan bir müzik istasyonudur. Radyo ilaç dinlemek isteyen bireyler tarafından tercih edilmekte olan internet sitemiz içeriğinde sizlerde dilerseniz rahat bir şekilde Radyo ilaç yayın akışını takip edebilir ve internet sitemiz içeriğinde rahat bir şekilde dinleme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Online radyo yayını yapmakta olan Radyo ilaç dinlemek için insanların beklentilerini karşılayacak niteliklerde kaliteli müzik yayınına yer vermekte ve cd kalitesinde kesintisiz müzik keyfi yaşatmaktadır.

 

Radyo İlaç, 24 Eylül 2001 tarihinde kurulmuş olan, arabesk ağırlıklı yayın yapan yerel bir radyo kuruluşudur. Şahin Özer Şirketler Grubu bünyesinde yayın hayatın sürdürmektedir. Sahibi Şahin Özer’dir.

Radyo İlaç, internet yayınının yanısıra, 100.8 frekansıyla İstanbul merkezli olarak yerel yayın yapmaktadır. Arabesk ve fantezi müziğinin en popüler şarkılarıyla birlikte, nostalji sayılabilecek türden şarkıları da Radyo İlaç ile dinleyebilirsiniz.

“İlaç Gibi” sloganıyla yaklaşık on beş senedir kesintisiz olarak yayın hayatına devam eden Radyo İlaç, kendi yayın akışının yanısıra, gün içerisinde yapmış olduğu çeşitli programlar ile dinleyicilerinden istek parçalar alarak bu şarkılara da yayın akışında yer vermektedir. Arabesk ve fantezi müziğine doymak için Radyo İlaç’ı dinleyebilirsiniz.

İstanbul merkezli 100.8 frekanslı Radyo İlaç istasyonu ağırlık olarak arabesk türünde müzik yayını yapmaktadır. Arabesk tarzının en iyi ve popüler şarkılarını sunan Radyo İlaç arabesk – fantezi tarzını sevenler için vazgeçilmez bir kanaldır. Eğer müzik tarzınız arabesk/fantezi müzik ise bu frekansı mutlaka kaydetmelisiniz. İstanbul ve çevresinde yayın hayatına devam eden istasyon Turksat 3A ile uydu üzerinden de dinleyicileri ile buluşmaktadır. Dertlerinize, kederlerinize, efkarlı hallerinize ilaç gibi gelecek olan bu radyo frekansı, 2001 de yayın hayatına başlamış ulusal bir radyo kanalıdır. Çağımızın en fazla etki gösteren ve sevilerek tercih edilen iletişim organlarından biri olan radyo her an her yerden erişilebilme imkanı sayesinde milyonlarca insandan oluşan geniş kitlelere ulaşma imkanı sağlamaktadır. Eğer sesinizi duyurmak isterseniz, milyonlarla paylaşmak istediğiniz duygu ve düşünceleriniz var ise Radyo İlaç canlı bağlantılarına katılmalısınız.
30 Kas 2014
( 32 )
( 9 )
 • Yorumlar
 • Yorum Yap
Yapılan Yorumlar (7)
 1. Neriman Can 12 Haziran 2015

  Dijital radyo yayıncılığında en çok tercih ettiğim kanallardan biri olarak görülen İlaç radyo’da rahat bir şekilde müzik dinliyor ilaç gibi radyo sloganını en iyi şekilde yansıttıklarını düşünüyorum. Yaşam boyu keyifli müzik dinlemek isteyen insanlara önerebileceğim radyo kanallarından biri olan İlaç radyo’dan sizde büyük keyif alacaksınız.


 2. İrem E. 12 Haziran 2015

  Evde ve ofiste tercih ettiğim ilaç radyo da en sevdiğim yayıncılar arasında Esra Yavuzer ve Gönül dostu Mehmet var. Bu radyo kanalını dinlerken adeta keyif alıyorum. Bana ayrı bir huzur veriyor. Nedendir bilmiyorum ama iyi bir şekilde enerji depoluyor ve mutlu mutlu müzik dinleme imkanına sahip oluyorum.


 3. Ali Tufan H. 12 Haziran 2015

  Herkese selamlar ben şehirlerarası yolculuk yapmakta olan bir otobüs işletmesinin şoförlüğünü yapıyorum. Yol esansında zaman zaman karasal yayınlarda kesinti olduğu için bende dijital olarak nasıl bu radyo kanalını dinlerim diye araştırırken ilaç radyoyu keşfettim. Kaliteli ve güzel programlar yaptığı için benim tercihim İlaç radyo yayınlarından yana.


 4. Gülsüm Erdem 12 Haziran 2015

  Keyifli bir şekilde müzik dinlemek isteyen insanlar tarafından tercih edilmekte olan Radyo ilaç hem karasal yayınlar bakımından ele alındığında hem de dijital ortamda insanlara sunmakta olduğu yayınlarla beraber kaliteli bir yayın akışına sahiptir. Dinlemekten asla pişman olmadığım, memnuniyet duyduğum bir radyo kanalı olduğunu belirtmek isterim. Sizlere de ilaç gibi radyo dinlemenizi öneriyorum.


 5. Harun Teğmen 12 Haziran 2015

  Günümüzde en çok tercih edilmekte olan radyo yayınları artık dijital yayınlara ağırlık vermeye başlamış olan radyolar olarak görülmektedir. Profesyonel anlamda yayın hayatını sürdürmekte olan bu radyolar için ben de sizlere ilaç gibi radyo sloganı ile yola çıkan ve hakikatten enerji veren ilaç gibi radyo olan Radyo ilaç programlarını öneriyorum.


 6. UFUKCAN Irmaklıoğlu 15 Aralık 2017

  Sa Ben Ufukcan Irmaklıoğlu Silivri F tipinde Yatan Volkan Şeyda Erman Erik Abilerime Aldırma Gönül Şarkısını Armağan Etmek Ve Selam Yollamak İstiyorum İyi Günler dilerim.