loading
Anasayfa
Radyo kanallarını canlı olarak bilgisayardan ve cep telefonlarından dinleyebilirsiniz.
Dinlemekte olduğunuz

ArabeskinSesi FM

radyo kanalı 90 defa önerildi.

Arabesk radyolarını dinlemek isteyen insanlar tarafından tercih edilmekte olan arabeskin sesi radyosu medya player, winamp, quicktime player, real player ve web player yayınları ile beraber internet siteleri üzerinden ve internet sitemiz üzerinden yayın yapmaktadır. İstek paneli üzerinden anlık olarak istek yaparak istediğiniz parçaların dinlenmesini sağlayabileceğiniz arabeskin sesi radyo kanalının temeli internet yayıncılığı olarak görülmekte ve cd kalitesinde müzik yayını dinlemek isteyen insanlar tarafından tercih edilmesi sağlanmaktadır. Dilerseniz arabeskin sesi radyo kanalını facebook, Twitter, Google plus ya da youtube kanalları üzerinden de rahat bir şekilde takip etme imkânına sahip olabilirsiniz.

Eğer iyi bir arabesk müzik dinleyicisiyseniz sizin de birincil tercihleriniz arasında arabeskin sesi radyo kanalının olmasını tavsiye ediyorum. Çünkü tercih edeceğiniz arabeskin sesi radyo kanalı ile beraber en yeni arabesk müzikleri dinleme imkânına sahip olabilir ve haftanın yedi günü yirmi dört saat boyunca kesintisiz bir şekilde arabesk müzik dinleme imkânına sahip olabiliyorsunuz. Anlık olarak yorumlar yapabilir ya da dilerseniz arabeskin sesi müzik kanalı üzerinden istek parçalarda bulunma imkânına sahip olabilirsiniz.

Otomatik yayın da gerçekleştirmekte olan arabeskin sesi radyo kanalı üzerinde dilerseniz iphone ile dinleme imkânına sahip olabilir, dilerseniz Android işletim sistemine sahip olan telefonlarınızla dinleme olanaklarından yararlanabilirsiniz. Arabesk yazıp, boşluk bırakarak mesajınızı yazdıktan sonra 3969 a mesajınızı gönderebilirsiniz böylelikle mesajınızın canlı yayında okunmasını sağlayabilirsiniz. Günlük olarak yayın akışını inceleyebilir, en çok dinlenmekte olan arabesk müzik parçalarını görebilir, gelen yorumları inceleyebilir, dj’lerden iyi bir şekilde istek taleplerine cevap alabilirsiniz.

İyi bir şekilde arabesk müzik dinleyicisiyseniz ve arabeskin sesi radyo kanalını dinlemek isterseniz internet sitemiz içeriğinde sizlere en güzel arabesk parçaları yayınlıyor ve keyifli bir şekilde müzik yayınlarımızdan yararlanmanızı sağlıyoruz.

Toplumsal sorumluluk taşıyan ve sorumluluğunu yerine getiren bir yayın kuruluşudur. * İnsan haklarına saygılıdır, her türlü terör, şiddet, işkence, fanatizm, ırkçılık ve sömürünün karşısındadır. * Dini, ahlâki ve manevi değerlere saygılıdır. * Milli kültüre, toplumun bilim ve sanat varlığına katkıda bulunmayı esas alır; Türkçeyi doğru ve dil bilincini geliştirici bir biçimde kullanır. * Yayınlarında Türkiyenin bütünlüğünü ve ülke menfaatlerini gözetir. * Eşitlik ve adaletten yanadır; zulmün her türlüsünü reddeder. * Hukukun üstünlüğünü esas alır; özgürlük ve çokseslilikten yanadır. * Demokrasiyi insanlık aleminin ortak değerlerinden biri olarak kabul eder. * Ekonomik bağımsızlığını, toplumsal sorumluluğunu yerine getirmenin vazgeçilmez şartı olarak görür. * Emeğe saygılıdır; çalışanları arasındaki ilişkiler karşılıklı güven ve sorumluluk esasına göre yürütülür. * Kurumsal rekabet bilinci içinde sürekli gelişmeyi ve toplam kaliteyi hedefler. Statükoculuğu reddeder. * Yayınlarında, evrensel yayıncılık ilkelerinden yana “taraftır”.

ArabeskinSesi Fm Arababesk kategorisine eklenmiş olan yeni bir radyomuzdur. Radyomuz 7/24 arabesk kategorisinde müzik yayını yapan ve İstanbul / Zeytinburnunda kurulmuş olan kurumsal bir firmadır. Doğan Güneş tarafından kurulun radyo Dini ahlaki değerlere de önem vermektedir. Radyoyu dinlemek için sol taraftaki play butonuna basabilirsiniz. Arabeskin Yeni Adı ArabeskinSesi FM Radyosunu beğeneceğiniz umuyoruz.
16 Oca 2015
( 90 )
( 16 )
 • Yorumlar
 • Yorum Yap
Yapılan Yorumlar (11)
 1. Ferdi K 12 Haziran 2015

  Arabesk benim için vazgeçilmez bir tutku haline geldi. Hele ki arabeskin sesi radyosunu tanıdıktan sonra en büyük fantezilerimden biri sabah kalktığımda radyo dinlemeye başlamak, gün içinde arabeskin sesi radyosunu dinlemek ve gece yatmadan önce mutlaka birkaç istek parça yaparak dinlemek oldu.


 2. Olcay G. 12 Haziran 2015

  Arabesk müzik kanalı arayan bireylere kesinlikle önereceğim kaliteli yayın akışına sahip arabeskin sesi radyosunda profesyonel anlamda arabesk müzik keyfi yaşamak mümkün olacaktır. Arabeskin sesi radyosunu hem bilgisayarımdan hem tablet bilgisayar yardımıyla hem de Android işletim sistemine sahip olan cep telefonum sayesinde rahat bir şekilde dinleme fırsatına sahip oluyorum.


 3. Halit Alkan 12 Haziran 2015

  Herkese selamun aleyküm dostlar… Eğer arabesk müzik seviyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim kaliteli müzik yayını yapan bir radyo istasyonudur Arabeskin sesi radyosu beni şimdiye dek en başarılı bulduğum programlara ve müziklere kesintisiz bir şekilde yer veren kanallar arasında yer alıyor. Sizlere de mutlaka tavsiye ederim.


 4. Lavina Katia 12 Haziran 2015

  Türkiye’de damar şarkı dinlemek benim için de apayarı bir yere sahip. Onlar nasıl diyor biliyor musunuz “Bu şarkılar oradan buradan değil, tam damardan. Damarın sesi, Damarın merkezi” söylemleri ile çalışmalarını yürütmekte olan Arabeskin sesi arabesk müzik dinlemeyi seven benim gibi dostlara sıradaki parçalar benden olsun… Selametle kalın dostlar…


 5. Kamuran 12 Haziran 2015

  Herkese merhabalar ben Bursa’da yaşıyorum, Elektrik işleri yapan bir ustayım. Damar müzik dinlemeyi, arabesk müzik dinlemeyi yıllardan beri çok seviyorum. Damar müzik dinlemeyi sizlerde seviyorsanız arabeskin sesi kanalı emin olabilirsiniz ki duymak istediğiniz müzikleri size ulaştıracaktır. Kaliteli ve bir birinden başarılı parçaları sunan bu radyo kanalında keyifli bir şekilde vakit geçirmeniz mümkün olacaktır.


 6. Doğan 14 Haziran 2015

  DEĞERLİ ARABESKİNSESİ DİNLEYİCİLERİ İLGİ VE ALAKANİZDAN DOLAYİ COK TEŞEKKÜR EDERİZ ARABESKİNSESİ RADYOSUNA GÖNÜL VERENLER İCİN ELİMİZDEN GELDİGİNCE DAHA İYİ HİZMET VERMEK İCİN CABALİYORUZ.. SEVGİ VE SAYGİLARİMLA ARABESKİNSESİ YÖNETİM DOĞAN GÜNEŞ.


 7. musa canbey 25 Eylül 2016

  SELAM iyi yayınlar sizden kral GÖKHAN DOĞANAY dan Bugünlerde şarkısını çalarmısnız


 8. ahmt kılıç 25 Şubat 2017

  herkese hayrlı akşamlar


 9. UFUKCAN Irmaklıoğlu 15 Aralık 2017

  Sa Ben Ufukcan Irmaklıoğlu Silivri F tipinde Yatan Volkan Şeyda Erman Erik Abilerime Aldırma Gönül Şarkısını Armağan Etmek Ve Selam Yollamak İstiyorum İyi Günler dilerim.